DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAC Z BIURAMI NIERUCHOMOŚCI (VESTALIA PROPERTY)

Wszyscy wymagamy jakości. Wymagamy jej od siebie i od innych. Gdy wspominamy nauczycieli ze szkoły, najwyżej cenimy tych, najbardziej wymagających ale i sprawiedliwych. Tych, którzy dawali nam jakość. Gdy trenujemy sport, chcemy trenować z najlepszymi. Wiele firm upadło lub zanotowało poważne kryzysy, ponieważ obniżyli jakość swoich produktów czy swoich usług. Dzisiejsze czasy są też takie, że jak zepsuje nam się komputer idziemy do tych firm, które zajmują się tym profesjonalnie. Sami raczej nie bawimy się w architektów, inżynierów czy innych fachowców. Po prostu korzystamy z profesjonalnych usług.

Wielu z nas wydaje się, że sami możemy zająć się transakcją związaną z naszą nieruchomością. Sami możemy kupić mieszkanie czy je wynająć. Sami możemy znaleźć działkę pod budowę wymarzonego domu. I czasem na pewno nam się to uda. Dość często natomiast okazuje się, że kupiliśmy mieszkanie, w którym są zameldowane inne osoby. Dom, w którym nie są uregulowane kwestie właścicielskie. Działkę, której granice mają się nijak do map geodezyjnych. Co wówczas zrobić? Albo wynajęliśmy swoje mieszkanie osobom patologicznym, których teraz w żaden możliwy cywilizacyjny sposób nie możemy się pozbyć. A z każdym dniem kumulują się koszty i mieszkanie jest zniszczone. Takich przykładów możemy mnożyć. Dlatego warto współpracować z profesjonalistami. Warto polubić Biura Nieruchomości.

Pamiętajmy, że nieruchomości nie kupuje się codziennie. Wydajemy na nie mnóstwo pieniędzy. Ryzyko więc jest spore. Biuro Nieruchomości Vestalia Property pomoże kupić lub sprzedać mieszkanie, dom czy działkę. Pomożemy w najmie nieruchomości. Biuro Nieruchomości Vestalia Property zajmie się niezbędnymi formalnościami czy sprawami urzędowymi.

Ale po kolei:

Vestaliowy kodeks nieruchomości, to przede wszystkim:

  • Zaufanie i bezpieczeństwo – agent ds. nieruchomości z Biura Nieruchomości Vestalia Property weryfikuje tożsamość stron transakcji a także stan prawny nieruchomości.
  • Znajomość rynku nieruchomości – agent ds. nieruchomości jest bardzo dobrze zorientowany w kwestii lokalnego rynku nieruchomości. Wie także, na jakie aspekty należy zwrócić uwagę. Podchodzi do ofert w sposób chłodny i tym samym jest znakomitym doradcą. Nami często kierują emocje. Pośrednik ds. nieruchomości bardzo dobrze orientuje się również w sprawach cen mieszkań, domów czy działek. Taka współpraca oszczędza nam nie tylko pieniądze, ale i nasz czas.
  • Marketing i reklama - dzisiaj nie ma sprzedaży bez odpowiedniej reklamy i marketingu. Biura nieruchomości, poprzez współpracę z szeregiem mediów, są w stanie zaoferować naszą nieruchomość i dotrzeć do jak największej ilości osób. Dzięki tym mechanizmom możemy liczyć na pozytywne efekty. Bardzo istotnym elementem jest właściwe przedstawienie nieruchomości.
  • Sprawy urzędowe – sprawdzenie map geodezyjnych, ksiąg wieczystych, akty notarialne, przygotowanie odpowiednich umów najmu, umiejętności związane z przekazywaniem nieruchomości, skompletowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenie transakcji, przygotowanie pełnomocnictw – te sprawy prowadzi Biuro Nieruchomości Vestalia Property