O nas

Biuro nieruchomości Vestalia Property to Firma stworzona z pasji do nieruchomości. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie własnych wartości w pośrednictwie i zarządzaniu. Wszystko co dotyczy nieruchomości jest naszym powołaniem. Mieszkania, lokale, działki, kamienice – to jak piłka dla piłkarza. Nie możemy bez tego żyć. Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego Klienta, tworząc długoterminowe relacje oparte na zaufaniu. Twoje potrzeby są naszym tlenem do życia.
Dla nas nieruchomość to przede wszystkim dom i rodzina. Spędzamy w nich połowę swojego życia a my chcemy, aby ten czas był niezapomniany a te miejsca były miejscami Waszych pragnień. Pielęgnujemy rodzinne wartości tworząc firmę opartą na silnych fundamentach doświadczenia i skrupulatności.
Strażniczką filozofii naszych działań, jest bogini Westa, która w mitologii rzymskiej patronowała ciepłym płomieniom domowego ogniska.
Vestalia Property – z nieruchomości tworzymy dom.

Posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami PFRN i przestrzegam kodeksu etyki polskiej federacji rynku nieruchomości

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
24 2
Niepoprawny wynik